قیمت کفکش

قیمت کفکش به چه عواملی بستگی دارد؟

کفکش فدک بعنوان یکی از دستگاه های پرکاربرد در لجن زدایی و برطرف کردن رسوبات در مخازن بکار گرفته میشود. تا پیش از عرضه چنین دستگاهی، خارج کردن گل و لای از مخازن کار نسبتا سختی بود. بویژه در مخازن مربوط به صنایع مرتبط با نفت و گاز، کفکش تحول بزرگی ایفا کرد. کاربردهای فراوان دیگری نیز از این ‌دستگاه در صنایع مختلف وجود دارد. بهتر است اگر شما هم قصد خرید دارید، حتما قبل از خرید و اضافه کردن کفکش به مجموعه صنعتی خود، حتما به نکاتی در مورد قیمت کفکش توجه داشته باشید تا در هزینه های جانبی خود صرفه جویی کنید. پارامترهای تاثیرگذار بر قیمت کفکش نشان میدهند که خرید این کالا به دقت بیشتر و دانش زیادی نیاز دارد.

کاربرد کفکش

یکی از پارامترهایی که بر روی قیمت کفکش اثر میگذارد، کاربرد آن است. بر اساس نوع کاربرد، نوع کفکش نیز متفاوت شده و در نتیجه قیمت آن تغییر میکند. کفکش با پمپ تک مرحله ای بیشتر برای استفاده های ساده تر و کفکش با پمپ چند مرحله ای برای استفاده در چاه های عمیق یا مخازن بزرگ کاربرد دارد. مشخص است که پمپ های تک مرحله ای به مراتب ارزانتر از پمپ چندمرحله ای است. در نتیجه باید مشخص کنید که از کفکش خود در کجا و به چه منظور استفاده میکنید. قیمت کفکش بر اساس نوع نیاز شما و انتخاب از بین این دو مدل کفکش مشخص خواهد شد.

جنس و کیفیت کفکش

کفکش با متریال های مختلفی تولید میشود. ممکن است جنس بدنه از استیل، چدن یا مواد اولیه دیگری باشد که هر کدام از این موارد قیمت مجزایی به پمپ کفکش میدهند. همچنین جنس و کیفیت متریال پروانه نیز در قیمت کفکش اثرگذار است. درپوش پمپ، پوسته موتور و قطعات دیگر نیز جنس و کیفیت متفاوتی دارند. تمامی این موارد نشان میدهد که قیمت کفکش باید بصورت دقیق و کارشناسی شده مورد بررسی قرار گیرد.

مقایسه قیمت دو کفکش که شکل و شمایل یکسانی دارند، به هیچ وجه صحیح نیست. باید به جنس و کیفیت تک تک قطعات دقت شود. در نتیجه شاید بهتر باشد در هنگام خرید اگر اطلاعات کافی در این زمینه ندارید، حتما با افراد متخصص مشورت کنید. یکی از نکات مهم برای خرید کفکش، مراجعه به فروشگاه‌های حرفه ای است. از این‌ بین، خرید از فروشگاه اینترنتی معتبر نیز میتواند گزینه مناسبی باشد. در فروشگاه های تخصصی فروش کفکش میتوانید اطلاعات دقیقتری از تمامی قطعات کفکش بدست آورید. این مزیت بزرگی است که به شما برای مقایسه صحیحتر قیمت کفکش در فروشگاه های مختلف کمک میکند.

خدمات پس از فروش

درست است که قیمت کفکش بصورت مستقیم ارتباطی با خدمات پس از فروش ندارد، اما عرضه کنندگانی که توانایی ارائه خدمات پس از فروش کفکش را ندارند، اصولا تخفیف های فوق العاده یا شرایط پرداختی خاصی برای مشتریان در نظر میگیرند. مطمئن باشید که حتی اگر قیمت کفکش بدون خدمات پس از فروش به مراتب پایینتر باشد، بازهم بهتر است به سراغ کالایی بروید که خدمات پس از فروش داشته باشد. بهتر است امروز و شرایط عادی دستگاه را نبینید. هر دستگاه صنعتی ممکن است خیلی زود دچار مشکلاتی شود که تنها خدمات پس از فروش حرفه ای میتواند پاسخگوی مناسب آن باشد. در نتیجه یکی از پارامترهای اصلی برای خرید کفکش را خدمات پس از فروش در نظر بگیرید.

سخن پایانی

یکی از دستگاه های پرکاربرد امروزی کفکش است. طبیعی است که صاحبان کسب و کارهایی که به هر دلیلی به کفکش نیاز دارند، دوست دارند هزینه کمتری برای آن پرداخت کنند. با اینحال باید توجه داشته باشید که این تنها قیمت کفکش نیست که نشان دهنده به صرفه بودن خرید آن است. بلکه پارامترهایی مثل کیفیت، خدمات پس از فروش و… نیز بصورت غیرمستقیم بر روی هزینه انجام شده اثر میگذارند. کفکش فدک از نمونه های کم نظیر از لحاظ کیفیت در کشور میباشد.

بنظر شما مهمترین و اصلی ترین پارامتری که بر روی قیمت کفکش اثر میگذارد چیست؟ قیمت تا چه اندازه برای شما اهمیت دارد؟ پاسخ به این سوالات را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید